ul. Zapolskiej 4 95-015 Głowno, Polska

Producent odzieży i swetrów

Zaufaj doświadczeniu. Poznaj idealnie dopasowane do Ciebie ubrania.

Nasza dziewiarnia to miejsce z tradycją. Działamy na rynku już od 1985 roku. Posiadamy nowoczesny park maszyn STOLL, przy użyciu których wykonujemy czapki, szaliki i inne — idealnie dopasowane ubrania.

Jako jedyni w Polsce zajmujemy się także dziewiarstwem technicznym. Realizujemy zlecenia dla wielu branż: samochodowej, meblowej czy wnętrzarskiej. W najbliższym czasie chcemy wprowadzić dziewiarstwo 3D — nowość na polskim rynku!

Wiemy jak ważna jest ekologia, dlatego nasze ubrania powstają przy użyciu najwyżej jakości materiałów, ograniczając tym samym ilość odpadów produkcyjnych

single-05
37 lat doświadczenia!
single-06

Producent odzieży i swetrów

Precyzyjne wykonanie i rodzinna tradycja

Jesteśmy polskim producentem wysokojakościowych wyrobów. Naszą pracę wykonujemy precyzyjnie i z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Przez ponad 35 lat istnienia, nasza rodzinna firma zdobyła uznanie i zaufanie nie tylko na rynku w Polsce, ale i za granicą.

Wszystkie wyroby włókiennicze wykonywane są w oparciu o najwyższe standardy jakości i ekologii.

NASZE USŁUGI

Oferujemy szereg usług

Wysoka jakość i ekologia

Wyroby Kniters wykonane są z dzianin i przędz, które są certyfikowane. Staramy się ograniczać wykorzystanie sztucznych surowców i wykorzystywać te naturalne. Dbamy o środowisko, nie rezygnując z wysokiej jakości.

bg-image

Dlaczego właśnie my

Wybierz mądrze — postaw na Kniters

Stawiamy na komfort i indywidualne podejście. Nie ma przecież ubrań idealnych na każdego. Do produkcji używamy maszyn o zaawansowanej, najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu nasze wyroby są trwałe i wygodne. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług, darzą nas zaufaniem.